Kampanie graficzne

Zakup powierzchni reklamowych w internecie

Dla obsługiwanych firm pozyskujemy atrakcyjną powierzchnię reklamową w korzystnym modelu płatności? CPC. Ten rodzaj płatności jest najbardziej opłacalny dla reklamodawców, gdyż płacą Państwo tylko za faktyczne odwiedziny użytkowników na stronie, a nie za wyświetlenia reklamy.


Precyzyjne targetowanie

Do skutecznej promocji marek, usług i produktów obsługiwanych firm wykorzystujemy reklamę graficzną publikowaną w sieci reklamowej, na portalach społecznościowych, portalach informacyjnych i serwisach tematycznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W oparciu o analizę specyfiki reprezentowanej przez Państwa branży przygotujemy i wdrożymy reklamę graficzną zgodną z Państwa celami biznesowymi. Specjaliści Benefirst dbają o to, by przekaz reklamowy wyświetlał się na stronach odwiedzanych przez Państwa potencjalnych klientów.


Monitoring kampanii

Zespół Benefirst prowadzi prace optymalizacyjne, by jak najlepiej wykorzystać budżet przeznaczony na promocję w internecie. Na bieżąco analizujemy wyświetlany przekaz reklamowy  pod względem ilości i jakości dostarczanego ruchu. Jeśli współczynnik odrzuceń jest wysoki, a średni czas przebywania internauty na Państwa stronie jest niski to wówczas podejmujemy decyzję o szybkim przebudowaniu kampanii. Strony, które dostarczają ruch niskiej jakości, są wykluczane z kampanii i reklama na nich nie jest wyświetlana.