Yahoo/Bing

Reklama w zagranicznych wyszukiwarkach internetowych

Benefirst realizuje również promocje usług i produktów obsługiwanych firm w wyszukiwarkach zagranicznych jak Yahoo i Bing. Zasady prowadzenia kampanii linków sponsorowanych w zagranicznych wyszukiwarkach są bardzo podobne do Google AdWords.  Reklamodawca płaci za kliknięcia internautów w reklamę, wyświetlaną w odpowiedzi na wyszukiwane słowa kluczowe. Linki sponsorowane wyświetlane są po prawej stReklama w Yahoo i Bingronie oraz na górze wyników wyszukiwania.

Yahoo! to jeden z najpopularniejszych i największych serwisów internetowych na świecie.


Yahoo! Search Marketing to program linków sponsorowanych (PPC) podobny do AdWords. Linki sponsorowane w Yahoo! pojawiają się dodatkowo na dole wyników naturalnych.

Yahoo! oferuje własny, darmowy plan PPC, tworzony i realizowany przez właściciela witryny, albo umożliwia wykupienie pomocy specjalisty Yahoo!, który przygotuje kampanię promocyjną. Drugi rodzaj współpracy wymaga dokonania jednorazowej opłaty.

Reklama w wyszukiwarce Bing

Linki sponsorowane Bing są produktem reklamowym Microsoft AdCenter, który wyświetla przekazy reklamowe internautom korzystającym z wyszukiwarki Bing. W Polsce wyszukiwarka Bing jest mniej konkurencja od Google.  Wówczas dotarcie do nowych klientów jest bardziej ekonomiczne i równie skutecznie.