Kampanie PPC - Facebook

Reklama na Facebooku

Promocja w serwisach społecznościowych to dynamicznie rozwijający się trend w marketingu on-line. Benefirst prowadzi  skuteczne  działania  social media marketing. Przygotowujemy dla współpracujących z nami firm kreatywne i skuteczne przekazy reklamowe wyświetlane na portalu społecznościowym Facebook.

Reklama na FacebookuCoraz więcej firm dostrzega perspektywy social media marketing i chętnie korzysta z usług jakie oferuje Facebook do promocji firmy. Facebook pozwala firmom znaleźć klientów, a Benefirst, jako lider w dziedzinie marketingu internetowego, uczyni z Państwa firmowego Fan Page'u kolejny kanał komunikacji marketingowej.


Kampanie FACEBOOK ADS

 

to system reklamowy Facebooka przypominający reklamę linków sponsorowanych w Google AdWords.  Reklamy na profilu społecznościowym pozwalają na dotarcie do konkretnych grup klientów zainteresowanych produktem bądź usługą oferowaną przez Państwa firmę.

Facebook ads to system reklam tekstowych z grafikami wyświetlanych bezpośrednio w serwisie społecznościowym Facebook.

Dostępne są dwa modele rozliczeń za reklamę na Facebooku.

CPC - koszt powstaje w momencie kliknięcia w reklamę i przejście do określonej strony www.
CPM - koszt powstaje w momencie wyświetlenia reklamy w  portalu społecznościowym Facebook.

Dlaczego reklama w Facebook?

Reklama Facebook Ads daje możliwość dokładnego określenia grupy docelowej, personalizacji reklam, wybór tekstu i grafiki oraz dokładnego określenia miejsca wyświetlania się reklam.

Kampania Facebook Ads przyczynia się do znacznego zwiększenia wizyt na Państwa stronie internetowej oraz zwiększenia świadomości marki wśród potencjalnych i obecnych klientów.

Zapewniamy rzetelną obsługę kampanii Facebook Ads. Obsługiwane przez nas firmy odnotowały wysoką skuteczność w zwiększaniu ilości odwiedzin strony firmowej. Benefirst wyróżnienia od konkurencyjnych agencji obsługa klienta, szybkość reakcji oraz pełne zaangażowanie zespołu w realizację zamierzonych celów biznesowych obsługiwanych firm.