Kampanie PPC na LinkedIn

Spersonalizowane reklamy na LinkedIn

LinkedIn podobnie jak Facebook oferuje system reklamowy, który wyświetla linki sponsorowane (reklama tekstowa) lub linki sponsorowane w formie graficznej. Benefirst prowadzi  skuteczne  działania social media marketing w serwisie społecznościowym LinkedIn, który skupia 175 milionów  użytkowników na świecie i ponad 670 tysięcy w Polsce.

kampanie PPC na LinkedinTen globalny serwis adresowany jest dla społeczności internetowej reprezentującej 150 różnych branż. Średnio co dwie sekundy w serwisie LinkedIn rejestruje się nowy internauta, który zainteresowany jest nowymi kontaktami biznesowymi, pozyskaniem interesujących zleceń i zmianą pracy. Liczba nowych użytkowników ciągle rośnie. Fakt ten nie można ignorować, ponieważ serwis gwarantuje unikalne rozwiązania marketingowe pozwalające na dotarcie do milionów profesjonalistów będących Państwa potencjalnymi klientami czy partnerami biznesowymi.

Dlaczego reklama w LinkedIn?

Precyzyjne dotarcie do konkretnej grupy docelowej.
Reklama w serwisie LinkedIn umożliwia dotarcie z przekazem reklamowym do prezesów, kadry zarządzającej. handlowców, finansistów, osób prowadzących działalność gospodarczą, informatyków.  

Profesjonalny kontekst.
Reklama prezentowana jest wyłącznie w biznesowym otoczeniu.

Rozwinięta sieć kontaktów.

Przekaz reklamowy za pośrednictwem sieci kontaktów trafia do wielu zainteresowanych użytkowników.

Efektowna reklama i skuteczny przekaz.

Dostępne formy reklamowe to m.in. display, ankiety, inMail, content Ad, company Page.

Istnieje wiele metod na stworzenie skutecznej promocji firmy, produktów i usług w mediach społecznościowych. W oparciu Państwa cele biznesowe tworzymy strategię obecności firmy w internecie i wykorzystujemy do promocji między innymi kampanie linków sponsorowanych w różnych portalach społecznościowych. Zapraszamy do kontaktu z nami, a odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wspólnie zaplanujemy skuteczną kampanię reklamową firmy w social media.