Microsite SEO

Jak podwyższyć ilość odwiedzin strony internetowej?

Microsite SEO to rozwojowa usługa pozycjonowania stron internetowych. Ta mistrzowska strategia pozycjonowania Benefirst, pozwala na generowanie dodatkowych miejsc promocji dla usług czy produktów, współpracujących z nami firm, w wyszukiwarce internetowej. 


pozycjonowanie z BenefirstCo to jest Microsite SEO?

Microsite SEO polega na budowie, podobnej do Państwa strony firmowej, witryny w technologii przyjaznej dla wyszukiwarek. Przygotowujemy warstwę graficzną, tekstową jak i technologiczną dostarczając gotowy serwis możliwy do pozycjonowania.

 

Jak działa Microsite SEO?

W oparciu o strategię Microsite SEO tworzymy klika stron internetowych poświęconych produktom lub usługom oferowanym przez Państwa firmę. Następnie specjaliści od SEO pozycjonują wszystkie nowe strony tak, by witryny osiągnęły wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej.


Zajęcie większej ilości miejsc w wynikach wyszukiwania.

Usługa Microsite pozwala na zajęcie większej ilości miejsc w wynikach wyszukiwania. Państwa potencjalni klienci odwiedzają nie tylko jedną stronę lecz kilka, nie wiedząc, że poszczególne witryny należą do tej samej firmy.  Usługa Mictrosite  SEO daje możliwość dotarcia z ofertą firmy do szerokiego grona potencjalnych klientów. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że duże ilości odwiedzin na każdej ze stron przełożą się na wzrost sprzedaży. 
Wyobraźcie sobie Państwo, że prowadzicie wydawnictwo prawnicze.  Na Państwa stronie firmowej znajduje się opis wszystkich publikacji jak: prawo pracy, prawo administracyjne, prawo karne, prawo autorskie.  

usługa Microsite SEO
Z pomocą  zespołu Benefirst Państwa witryna osiągnęła pierwsze miejsce na liście w wynikach wyszukiwania. Równolegle, by wzmocnić internetową kampanię wydawnictwa, została wdrożona usługa Microsite SEO polegająca na stworzeniu i pozycjonowaniu mniejszych stron internetowych. Każda z witryn koncentruje się wokół wybranej, tematyki z prawa, jak na przykład prawa pracy. 

Fenomenem  Microsite SEO jest fakt, iż w momencie gdy internauta wpiszę, w Google, na przykład wyrażenie ?prawo pracy?, na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania widoczna będzie Państwa strona firmowa. Z kolei drugą pozycję zajmować będzie nowa strona Państwa firmy poświęcona tematyce prawa pracy.


Microsite SEO to założona praca, specjalistów Benefirst od pozycjonowania. Właściwe pozycjonowanie może zakończyć się sytuacją, w której to na trzech pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania wyświetlać będą się adresy stron internetowych Państwa firmy. Osiągnięcie pozycji lidera w wynikach wyszukiwania jest złożonym i trudnym procesem pozycjonowania. Pozycjonując wiele stron firmy, możemy przesunąć witryny konkurencyjnych dla Państwa firm na dalsze pozycje wyszukiwania.


Siła Microsite SEO:

  • Pozwala na zajęcie kilku pierwszych miejsc na stronie wyników wyszukiwania.
  • Pomaga w zarządzaniu reputacją z niwelując negatywne opinie o firmie poprzez przesunięcie ich na dalsze strony wyszukiwania.
  • Pozwala na zachowanie całkowitej kontroli linków odwołujących się do strony głównej.