Interest Bassed Advertising

Reklama skierowana tylko do zainteresowanych

Fundamentem firmy Benefirst jest doświadczony zespół specjalistów, który realizuje internetowe kampanie promocyjne dla firm. Nasza sumienna i kreatywna praca oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują nam utrzymanie pozycji lidera w branży marketingu internetowego. Odnotowaliśmy wiele sukcesów biznesowych obsługiwanych firm, co pozwala nam sądzić, że reklamy internetowe to wartościowe źródło informacji, łączące konsumentów z produktami lub usługami. Zastosowanie trafnego i lepiej dopasowanego przekazu reklamowego, przynosi korzyści zarówno reklamodawcom, jak i użytkownikom.


Interest Bassed Advertising


Interest Based Advertisingu (IBA) jest przedstawicielem marketingu behawioralnego, polegającego na emitowaniu przekazu reklamowego, zawierającego przydatne treści, do zainteresowanego nimi użytkownika.


Nasze reklamy możemy kierować do użytkowników o określonych zainteresowaniach. Dzięki systemowi Interest Based Advertising reklamodawcy mogą kierować treści reklamy do użytkowników na podstawie kategorii zainteresowań im przypisanych. System przypisuje kategorie  internautom na podstawie poprzednio oglądanych filmów w YouTube oraz wizyt na stronach Sieci Partnerskiej Google.


Program reklam Interest Based Advertisingu (IBA)

Reklama precyzyjnie targetowanaOprogramowania AdWorks pozwalają reklamodawcom emitować przekaz do internautów korzystających z witryn partnerskich Google (stron zamieszczających reklamy Google) i w portalu YouTube poprzez dostarczanie reklam w zależności od zainteresowań użytkowników i odwiedzanych przez nich serwisów.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii Benefirst gwarantuje najwyższą jakość usług współpracującym z nami firmom. Prowadzone przez nas kampanie reklamowe tworzą element skutecznej i starannie opracowanej strategii marketingowej.