Co to jest pozycjonowanie?

Poprawa pozycji w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie strony internetowej to szereg działań, których głównym celem jest osiągniecie jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania w różnych wyszukiwarkach internetowych takich jak: Google, Yahoo, Bing.
PozycjonowaniePierwsze miejsce w wyszukiwarkach

skuteczne pozycjonowanieWysoką pozycję określają najwyżej wyświetlone witryny internetowe, które odnotowują największy ruch odwiedzin. Proces pozycjonowania jest niezwykle zaawansowany i złożony. Wyższa pozycja pozwala na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów poszukujących produktów, usług i informacji związanych z Państwa branżą. Obsługiwane przez nas firmy zauważają, że popularności serwisu gwarantuje większe korzyści ekonomiczne.

O pierwsze miejsce na liście w wynikach wyszukiwania walczy liczna konkurencja z Państwa branży. Stała pomoc zespołu specjalistów ds. SEO w obecnej sytuacji staje się nieodzowna.


Benefirst rozpoczyna współpracę, od przeprowadzenia kompleksowej analizy strony internetowej pod kątem widoczności w sieci. Na jego podstawie opracowywana jest koncepcja optymalizacji witryny. Po wdrożeniu zmian optymalizacyjnych podejmowane są zaawansowane pracę związane z popularyzacją strony internetowej.


Pozycjonowanie strony internetowej 

Wysoka klikalność. Wysoka pozycja daje nawet dziesięciokrotnie większy ruch na stronie niż link sponsorowany ? nawet, jeśli jest on na pierwszym miejscu i na wyróżnionym polu.

Najtańsza i najskuteczniejsza forma reklamy. Wysoka pozycja Państwa witryny stanowi wyłącznie efekt pracy naszego zespołu specjalistów ds. SEO, na którą składa się optymalizacja serwisu.

Płatność wyłącznie za efekt. W zależności od wybranego modelu rozliczeń, płatne u nas są wyłącznie najwyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania.