Zarządzanie reputacją

Wizerunek firmy w internecie

Firmy odgrywające znaczącą rolę w biznesie doskonale wiedzą jak cenna jest reputacja wypracowana przez lata. Dziś istotne znaczenie ma także strona internetowa firmy i budowanie wizerunku w sieci. W dobie powszechnego dostępu do internetu, wiele osób sprawdza przed zakupem opinię na temat danej firmy, produktu lub usługi. Benefirst oferuje wsparcie w zakresie zarządzania reputacją w sieci, korzystając z szerokich działań SEO.

Budowanie wizerunku firmy w wyszukiwarkach internetowych


zarządzanie reputacjąProwadząc działalność biznesową w internecie nie można doprowadzić do sytuacji, w której to negatywne opinie o firmie będą bardziej widoczne dla potencjalnych klientów niż strona firmowa w wynikach wyszukiwania.

Oczerniające komentarze znajdujące się na pierwszej stronie w Google podczas wyszukiwania nazwy firmy powodują nieufność wśród potencjalnych klientów i rysują firmę w złym świetle.

Świadome firmy monitorują informacje, które pojawiają się w sieci i podejmują odpowiednie działania mające na celu zachowanie dobrej reputacji.

Jak poprawić wizerunek firmy w internecie?

Strona firmowa wyświetlająca się w wysokich pozycjach wyników wyszukiwania to pozytywna i najskuteczniejsza reklama wizerunkowa. Wówczas Państwa firma postrzegana jest jako lider w branży. Kluczem do zachowania pozycji lidera i ochrony marki jest zarządzanie reputacją.

dobra opiniaStrategia budowy wizerunku realizowana przez zespół Benefirst jest aktywną pracą, polegającą na regularnym monitorowaniu wyników wyszukiwania i intensywnym pozycjonowaniu pozytywnych opinii o firmie. Zapełnimy pierwszą stronę wyników korzystnymi wpisami wypierając negatywne komentarze na kolejne podstrony, gdzie prawdopodobieństwo wejścia internauty jest znikome.


 Złośliwy atak niezadowolonego klienta, zwolnionego pracownika, a nawet nieuczciwej konkurencji może zniszczyć wizerunek na, który firma pracowała latami.


Negatywne opinie w internecie


negatywne opinie o firmie w internecie

Rezulaty negatywnych opinii o firmie w internecie


negatywne wypisy o firmie w internecie

Naszym celem jest niedopuszczenie do sytuacji, w której to internauta na pierwszej stronie wynikowej w wyszukiwarce internetowej nie odnajdzie linku prowadzącego do strony firmy, a zauważy negatywne opinie użytkowników z forum oraz niepochlebne artykuły.

Obecnie coraz więcej firm jest świadomych, że jedna negatywna opinia może nieodwracalnie zaszkodzić działalności firmy. Ochrona reputacji to jedna z najprężniej rozwijających się usług marketingu internetowego, w którą zainwestowało wiele przedsiębiorstw. Nie pozwolimy na to, by działania innych zaprzepaściły wypracowane przez lata Państwa dobre imię firmy. Zapraszamy do kontaktu, a wspólnie opracujemy koncepcję obecności Państwa firmy w internecie.