Korzyści SEO

Jakie korzyści daje pozycjonowanie stron internetowych?

korzyści

  • Dopasowujemy ofertę do celów biznesowych firmy.

  • Budujemy wizerunek firmy w internecie.

  • Osiągamy wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
  • Wyprzedzamy konkurencję - Państwa firma zyskuje pozycję lidera w branży.

  • Opłatę pobieramy tylko za efekty naszej pracy.

 

 

Nowi klienci gwarantują wzrost popularności strony

 

Popularna strona

Obecnie strona internetowa jest podstawą prowadzenia działań biznesowych. Jednakże samo jej posiadanie to za mało, trzeba jeszcze ściągnąć na nią potencjalnych klientów. Benefirst jako lider w dziedzinie marketingu internetowego przez lata współpracy z klientami wypracował szereg możliwości pozwalających na budowę świadomości marki, jej wizerunku i relacji z klientem.

lider w branży
Informacji w Internecie szuka się dziś przede wszystkim przez wyszukiwarki, z których Google zyskała największą popularność polskich internautów.

Większość użytkowników szukając wiadomość w internecie poprzestaje na stronach znalezionych w pierwszych wynikach wyszukiwania.

Google posiada bogate możliwości promocji firm w Internecie. Nic więc dziwnego w tym, że obecnie trwa zacięta rywalizacja firm z branży o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Zlecenie pozycjonowania Państwa strony, doświadczonemu zespołowi Benefirst, daję gwarancję uzyskania najlepiej widocznej pozycji w wyszukiwarce, co przynosi wymierny zysk w postaci zwiększenia ilość potencjalnych klientów.

Ważny jest także czas, po którym internauta powróci z wybranej strony na listę wyników wyszukiwania. Jeśli nastąpi to bardzo szybko, oznacza to, że dana witryna w niewielkim stopniu dotyczy tematu zdefiniowanego przez słowa kluczowe wpisywane przez internautów w polu tekstowym wyszukiwarki. Benefirst pozycjonując Państwa stronę firmową, dobiera tak frazy (słowa kluczowe) i opis strony, by był zgodne kontekstowo.

 

Budowa wizerunku lidera w branży

Strona firmowa wyświetlająca się w wysokich pozycjach wyników wyszukiwania w wyszukiwarce internetowej to pozytywna i najskuteczniejsza  reklama wizerunkowa.

pierwsza pozycja w Google


Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania odzwierciedla siłę marki.Od pewnego czasu obserwujemy zwiększenie zainteresowania marketingiem w wyszukiwarkach wśród firm, w celach nie tyle reklamowych ale i PR-owych. Search Engine Reputation Management to nieodzownym elementem komunikacji.

 

 

Nieograniczony zasięg

nieograniczony zasięgCzy wyobrażacie sobie Państwo strategię marketingową o szerokim zasięgu bez reklam telewizyjnych, radiowych, informacji prasowych?

Pozycjonowanie stron internetowych ze względu na ogólnoświatowy zasięg Internetu, pozwala na prowadzenie kampanii reklamowej w każdym miejscu na świecie.

Wybierając, prowadzoną przez zespół Benefirst, usługę pozycjonowania możecie Państwo dotrzeć z ofertą firmy do potencjalnych klientów na całym świecie. Przykładowo pozycjonując stronę na frazę "mieszkania na sprzedaż Warszawa" możecie znaleźć Państwo klienta zarówno w Warszawie jak i w Londynie czy Nowym Jorku. Takich możliwości nie daje reklama w prasie lokalnej.

 

Monitoring skuteczności kampanii

Każda kampania reklamowa wymaga monitorowania i analizowania zachodzących podczas jej trwania zdarzeń. Rozliczamy się z efektów - regularnie dostarczamy naszym klientom wyczerpujące raporty, przedstawiając w przejrzystej i graficznej formie skuteczność prowadzonych działań.

najtańsza reklama w internecie
Promocja strony firmowej poprzez pozycjonowanie daje szerokie możliwości budowy świadomości marki, jej wizerunku i relacji z klientem.

Możecie Państwo na przykład wyznaczyć cele i określić ich znaczenie, które nie będą związane ze sprzedażą produktów i usług, ale wyłącznie będą stanowiły kampanie wizerunkową.

Benefirst przywiązuje dużą uwagę do relacji z klientami. Zaufanie jest dla nas najważniejsze. Dlatego też dostarczamy obsługiwanym firmom comiesięczne,  raporty, które stanowią gwarancję rzetelnej pracy jaką wykonał nas zespół, by Państwa firma osiągnęła sukces.


Benefirst w ramach usługi pozycjonowania  konfiguruje dla Państwa Statystyki Google Analytics. 

Statystyki


Precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to realna szansa na zwiększenie liczby klientów, a tym samym na budowę wizerunku lidera w danej branży. Internet stanowi wartościowe źródło informacji i reklamy, którą odróżnia, od tradycyjnych mediów, możliwość dokładnego badania efektów działań marketingowych.

skuteczna reklama w internecie

Wszystkie czyny internautów można monitorować. Informacje typu: ile osób korzysta z danego serwisu, w jaki sposób użytkownicy trafiają na stronę, ile czasu spędzają na stronie dają możliwość dotarcia do Państwa potencjalnych klientów.

grupa docelowa
Korzyścią z powierzenia kampanii SEO w firmie Benefirst jest gwarancja, że Państwa strona internetowa trafi  do konkretnej grupy klientów zainteresowanych ofertą.

Stała kontrola wydatków

Mając na uwadze interesy naszych klientów, z którymi nawiązujemy stałą współpracę, przygotujemy korzystną ofertę w której  pobieramy płatność wyłącznie za efekty naszej pracy. 

opłaty za pozycjonowanieOferujemy dwa modele rozliczeń:  jeden,  w  którym  opłaty  uzależnione  są  od pozycji  fraz  w  wynikach  wyszukiwaniach,  oraz  drugi, gdzie  zależą  one  od  ilości  wejść  internautów  na stronę  z  wyszukiwarki  Google.  Oznacza  to,  że  nasze pozycjonowanie objęte jest gwarancją skuteczności.

Benefirst, oferuje Państwu przejrzystą umowę, w której koszty usługi wynikają z osiągnięcia uzgodnionego efektu pozycjonowania.

Proces pozycjonowania jest niezwykle zaawansowany i złożony, dlatego też stała współpraca jest gwarancją wymiernych dla Państwa korzyści.